Меню користувача
 

Художня література

Matiyashek
23.9.2020

Люблю писати щось мотиваційне, але сама ловлю себе на ліні. 

Matiyashek
23.9.2020

Крізь призму днів дивлюся з тугою,

минуло літо наче мить.

Осінь іде. Мов під напругою.

Душа тремтить.

 

 

VALYA
16.8.2020

 

 

« ЯК ХМАРИНКА ВКРАЛА РАДУГУ «

 

 

 

Жила над лісом хмаринка, якв дуже не любила Веселку, тому що у лісі всі тішилися нею, щойно вона з являлася після дощику і прикрашала собою небо різними кольорами. А коли Хмаринка поливала все навколо своїм дощиком, а гроза виблискувала блисковкою, то вся лісна звірина ховалася в нірки, квіти своїми пілюшками вкривали метельків і комах.

Хмаринці було дуже сумно і прикро, що її дощику ніхто в лісі не радий. І ось одного разу, коли після дощика в небі повина була з явиться Веселка, Хмаринка підкралася до неї і закрила її собою.

Після дощика в небі повнна була з явитися Веселка, але її не було. Це помітив гномик Карамелька, який відчиняв віконце після дощу, а Їжачок, який в цей час кудись пробігав біля будиночка Гномика, побачивши його у вікні, запитав: « Карамелька, а де наша Веселка? « І не встиг той відповісти, як Метелтк повідомив, що це Хмаринка вкрала Веселку.

« Так ось чому в мене на клумбі квіти опустили голівки і стоят такі сумні « - прошепотів Їжачок»

« Я полечу до Хмаринки, - мовив Метелик, - і запитаю, чому вона вкрала нашу Веселку.»

« Хмаринко, привіт! А чому це ти ховаєшся? Дивись, який гарний сонячний день після дощика «, звернувся до Хмаринки Метелик. Хмаринка визирнула і сумно відповіла: - « Мене ніхто не любить, тому, щоб вам було так сумно, як і мені, я вкрала Веселку». « Ну чому ти думаєш, що тебе в лісі ніхто не любить? – запитав Метелик – Ти ж найдобріший дощик, який усім подрібен! « Хмаринка зраділа і відпустила Веселку, яка як завжди, усіх потішила.

 

 

 

 

 

 

 

 

ylochokzab
23.3.2020

Колискова для дітей.

Marie
4.3.2020

Уривки

Все таки наважилася написати перші рядочки

Marie
24.2.2020

Головне ритміка

Marie
21.2.2020

Перша частина нового оповідання

Marie
17.2.2020

Сьогодні стрибнуло в голову

Marie
10.2.2020

Хто ж міг подумати, що писати довгі розділи так важко завжди доводиться щось переробляти, тому представляю до вашої уваги дещо видозмінену переробку)))

Marie
5.2.2020

Ось чому я так довго працюю

Приєднуйся до проєкту вже зараз!