Меню користувача
 

30 грудня о 23.59 завершився творчий конкурс "Ой, весела в нас зима! Веселійшої нема!" Було виставлено біля сотні робіт.

Наші вітання!

30 грудня о 23.59 завершився творчий конкурс на сайті ftbm.org "Ой, весела в нас зима! Веселійшої нема!" Було виставлено біля сотні робіт.

Переможці конкурсу визначались за кількістю "Оскарів" (лайків)

Перше місце посів автор з ніком "tarasenko_art_ua" !

Друге місце розділили два автора з ніками "Світлана" та "Painter" !

Третє місце по праву отримав автор з ніком "IgorNevzgliad" !

Авторів переможців просимо відгукнутися! Для отримання нагород!

Перша премія 100 грн.
Друга премія по 50 грн.
Третя премія 30 грн.

 

Роботи з кількістю Оскарів ви можете побачити на сторінці конкурсу, а вірш-переможець дублюємо весь!

 

Іде Різдво до кожного в родину

Вдягла зима дерева в білі шати, Стоїть горіх у шубі хутряній, Насипав вітер снігу біля хати, А десь в садку дрімає сніговій.

В солодкім сні спочине він на сливі, Проснеться вранці й знову вигравать, Злетять години в творчості щасливі, Він землю сріблом буде обсипать.

Стоять хати, прикривши вікна-очі, Дахи запнулись в хустки міхові, В красі цій світяться зимові довгі ночі, Й короткі дні пухнасто- снігові.

Риплять сніги в цій тиші загадковій, Лиш де - не -де загавка пес в дворі, В колядці вже озветься празниковій Святе Різво на радість дітворі.

Батьківський дім чекає на гостину, Коли весь рід збереться за столом, Іде Різдво до кожного в родину, І хай зима хурделить за вікном.

Коментарі

Доброго дня! З прийдешніми святами! Дуже рада перемозі. Дякую кожному хто проголосував. Яка саме інформація потрібна щоб отримати свій приз?

Приєднуйся до проєкту вже зараз!