Меню користувача
 

Про проект

Раді Вас зустріти на сайті «Таланти без меж»

«Таланти без меж» - соціальний проект покликаний об'єднати творчих людей будь-яких видів творчості, будь-якого віку, будь-якого місця проживання. Незалежно від віросповідання, політичних уподобань, сексуальної орієнтації та стану здоров'я Ви можете зареєструватись та ділитись своїми талантами, знаходити друзів- однодумців, коментувати, приймати участь в творчих конкурсах та самим нагороджувати кращі роботи Оскарами.

«Таланти без меж» - це 2 в 1. Інформаційний сайт та соціальна мережа для тих хто захоплюється буд-яким видом творчості. Ви можете зареєструватись творцем або глядачем. Глядачі можуть надихнутись і стати творцями. Все залежить від Вас.

На нашому сайті будуть люди категорії «Експерти». Вони будуть запрошуватись в віртуальне журі під час проведення конкурсів. Позначку «Експерт» ставить адміністрація сайту після надання документальних підтверджень відповідних регалій.

«Зворотній зв'язок» існує не тільки для скарг та запитань, але і для Ваших пропозицій що-до удосконалення сайту не змінюючи головну концепцію.

Також задати питання та надати пропозиції Ви можете на сторінці адміністратора, яка буде називатись «Адміністрація сайту». Сподіваємось на тісну співпрацю!

Людина з інвалідністю за БАЖАННЯМ може поставити відповідну позначку на свою сторінку. Це дасть можливість організаторам фестивалів для цієї категорії людей запросити її до участі в заході.

Засновником цього проекту є Громадська організація інвалідів «Відгук» завдяки грантовій підтримці Українського культурного фонду.

З діяльністю ГОІ «Відгук» можна ознайомитись тут

Приєднуйся до проєкту вже зараз!